Business Golf Tour

O tour

Home »  O tour

V letošním roce 2023, uprostřed obtížné doby, oslavujeme 8. ročník Business Golf Tour Moravia a to za neustálé podpory našich úžasných, dlouhodobých partnerů a v tomto roce se k nám přidalo několika nových špičkových značek. Díky tomu máme zaručeno, že udržíme naši kvalitu, výběr špičkových golfových hřišť a celkovou úroveň, kterou naši partneři očekávají. Jsme vděční, že nám zůstáva tolik našich partnerů věrných od samého začátku a vítáme nové partnery v Business Golf Tour a to i v těchto výjimečných dobách.

Jaké výhody přinese Vaši společnosti, stanete-li se partnerem Business Golf Tour Moravia?

Jak jistě víte, v dnešním podnikatelském prostředí je klíčem k úspěchu právě síť obchodních kontaktů. Avšak vzhledem ke zvyšujícímu se počtu akcí, které se v této oblasti organizují, začíná být stále těžší rozhodnout se, na kterých akcích je pro Vás nejvýhodnější vystupovat jako sponzor ve vztahu ke strategii dané společnosti. Jsme přesvědčeni, že úspěch vždy rodí úspěch a kde by měl být takový úspěch více vidět než na golfových turnajích, kterých se účastní vlivné a úspěšné společnosti i jednotlivci. Proč právě Business Golf Tour Moravia? Nabízíme Vám bezkonkurenčně nejlepší golfovou soukromou firemní tour na Moravě a zcela jistě i jednu z nejlepších v celé zemi. Naše tour Vám nabízí mezinárodní přístup ke golfovým turnajům jak z hlediska kvality a profesionality, tak z hlediska účasti partnerů a hostů. Já osobně vyznávám americký styl přístupu k reklamě, který se snažím zajistit svým partnerům, tedy značné zviditelnění, vysokou návštěvnost a samozřejmě velkou účast hostů s ohledem na kvalitu celé akce, kvalitu při výběru partnerů, kvalitu organizace akce a pozvaných golfistů. V minulých letech byly jednotlivé turnaje, které jsem pořádal, přijímány našimi partnery velice dobře, což je také patrné z jejich přetrvávající podpory a proto jsem se v roce 2016 rozhodl zorganizovat tuto tour, která by v maximální možné míře prezentovala mé partnery na úrovni odpovídající image jejich společností. Business Golf Tour Moravia se stane prostředkem prestižní „reklamy“ pro Vaši společnost, na kterou můžete pozvat své partnery a klienty a zároveň budete mít možnost rozvíjet lepší obchodní kontakty ve větším časovém prostoru než při jedné jediné příležitosti.

 

 

6 TURNAJŮ

exkluzivních sponzorovaných turnajů s welcome drinkem, snídaní, omezeny "kanon" start, luxusní celodenní stravování, 5 exkluzivní občerstvení stanek na hřišti, nápojové buggy, po hře oběd a fantastické ceny.

 

 

6 MÍST KONÁNÍ

Našim partnerům a jejich hostům nabízíme 6 turnajů na 6 nejlepších a užasně navržených golfových hřištích, které může severní a jižní Morava nabídnout.

 

 

NETWORKING

Tour je koncipována pro snadné navazování nových obchodních kontaktů, zlepšení stávajících obchodích vztahů a v neposlední řadě si užít atmosféru firemních golfových turnajů.